broken heart

Kiedy kończy się miłość? Istnieją setki powodów, przez które dwoje ludzi zaniedbuje swoją miłość. Wraz z biegiem lat do waszego związku wdziera się monotonia dnia codziennego, kłócicie się o nie istotne sprawy, obrażacie się na siebie. W takiej atmosferze wasze marzenie o szczęśliwym związku pęka jak bańka mydlana. Ale jak rozpoznać, kiedy kończy się miłość?

Obrażacie się na siebie

Mimo wszystko dajecie sobie kolejną szansę, i kolejną, dopóki nie przyjdzie ta chwila, kiedy nie możecie już dłużej tego znieść. Wszystko ma swoje granice. Dostrzegacie, że przestaliście się kochać. W zasadzie to nawet przestaliście się lubić a obojętność stała się częścią waszego życia.

Jak rozpoznać, kiedy kończy się miłość?

Oto 10 symptomów zwiastujących koniec waszej miłości:
1. Nie cieszy cię już widok twojego partnera

Kiedyś witałaś go w drzwiach z promiennym uśmiechem. Nie mogłaś się doczekać, kiedy znowu się zobaczycie. Teraz nie cieszysz się z jego obecności. Jest ci obojętne czy jest w domu czy właśnie wyszedł. Obojętność jest gorsza niż nienawiść, bo to ona niszczy miłość.

2. Nie ma między wami komunikacji, są jedynie oskarżenia i kłótnie

Kiedyś potrafiliście rozmawiać niemal o wszystkim. Dzisiaj nie potraficie rozmawiać spokojnie. Odgrzebujecie sprawy z przeszłości i wzajemnie się oskarżacie. W ten sposób wywołujecie tylko kłótnie. Zaczynacie czuć do siebie żal i niechęć.

Kiedyś rozmawialiście ze sobą o wszystkim

3. Czujesz napięcie i niepokój przebywając z tą drugą osobą

Może właśnie teraz uświadomiłeś sobie, kim tak naprawdę jest twój partner i że, nie pasujecie do siebie. Czujesz, że chcesz się z tego związku uwolnić. Stajesz się chłodny i powściągliwy. Twoja twarz doskonale zdradza twoje negatywne uczucia. Pamiętaj, że to ty odpowiadasz za swoje emocje.

4. Już nic nie robicie razem, nie macie wspólnych spraw

 Wcześniej byliście niemal nie rozłączni. Wszystko chciałeś robić razem z ukochaną osobą. Już wspólne przygotowanie prostego posiłku sprawiało wam ogromną radość. Dziś każdy dzień spędzacie osobno. Dzieli was coraz więcej zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dzieli was odległość mentalna, jak i fizyczna.

5. Nie interesujesz się już życiem twojego partnera

Wcześniej ciekawiło cię jak minął mu dzień w pracy. Interesowało cię, dlaczego jest smutny a dlaczego wesoły. Teraz jesteś ciągle zajęta własnymi sprawami. Czasem zdarza się, że zupełnie zapominasz zapytać: „Co u Ciebie?”, „Jak się dziś czujesz?”, „Jak minął Ci dzień?”.

6. Twój partner przestał być dla ciebie atrakcyjny

 Wcześniej podobało ci się w nim wszystko: wygląd fizyczny, głos, gesty, ubiór czy charakter. Dziś wszystko w nim cię denerwuje. Kiedyś bawiły cię jego żarty, dziś ogromnie cię drażnią. Wcześniej uważałaś, że potrafi ubrać się elegancko, teraz krytykujesz jego ubiór

7. Zniknęły ciepłe gesty, takie jak spontaniczny pocałunek czy przytulenie

Kiedyś potrafiliście okazywać sobie wiele czułości i ciepłych gestów, teraz nie pragniesz już pocałunku czy pieszczoty. Nie potrafisz już nawet zwyczajnie podejść i przytulić swojego partnera. Twoje uczucia wobec niego są wyłącznie chłodne.

kiedy kończy się miłość

Zniknęły ciepłe gesty, takie jak zwykłe przytulenie

8. Nie fantazjujesz już na temat swojego partnera

Twój partner nie pociąga cię już w aspekcie seksualnym. Kiedy fantazjujesz, to wyobrażasz sobie, że jesteś z inną osobą. Jest to coś, czego nie możesz przezwyciężyć. Nawet jeśli nie dopuszczasz się zdrady, twój umysł zdradza ciebie i twojego obecnego partnera.

9. Unikasz kontaktu fizycznego, nie pragniesz nawet prostego pocałunku

Nie możesz znieść dotyku partnera. Nie chcesz już nawet zwykłego pocałunku na  przywitanie. Nie tylko zaczynasz unikać partnera, ale wręcz jawnie go odrzucać. Kiedy próbuje cię pocałować odpowiadasz „fuknięciem” lub obojętnością.

10. Zaczynasz rozważać związanie się z nowym partnerem

Kiedy jesteś zakochany, nie widzisz świata poza ukochaną osobą. Nie interesuje cię nikt inny oprócz niej. Kiedy jednak opuszcza cię uczucie miłości, zaczynasz się rozglądać za inną osobą. Dostrzegasz innych, atrakcyjnych ludzi wokół siebie. Zaczynasz rozważać związanie się z innym partnerem.

kiedy kończy się miłość

Dostrzegasz wokół siebie inne atrakcyjne osoby

https:pieknoumyslu.com/rozpoznac-konczaca-sie-milosc/

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Masz pytania?

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, nie wahaj się. Pisz śmiało. Z chęcią na nie odpowiemy. Możesz nas także zapytać o szczegóły związane z metodą zodiakalną.

NAPISZ DO NAS
SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Inspirujące posty, ciekawe historie miłości par z naszego portalu - dołącz do newslettera.

×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?
×

Idź do góry