Bezpieczeństwo

Zachowaj czujność i bezpieczeństwo

Zazwyczaj wszyscy użytkownicy korzystający z usług portalu randkowego hellohoney.eu mają szczere zamiary, bowiem chcą tutaj odnaleźć swoją drugą połówkę. Jednakże nie zawsze tak jest – zdarzają się użytkownicy, którzy mają mało dobre intencje. Nasi administratorzy z powodzeniem znajdują takie profile i odpowiednio się nimi zajmują. W większości przypadków kończy się to usunięciem profilu. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą Tobie zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z portalu randkowego hellohoney.eu

Spokojnie, to nie wyścig

Myśl o dłuższej znajomości dopiero gdy będziesz na to gotowy/a. Nie dawaj komuś za wcześnie swojego numeru telefonu czy adresu – to może okazać się zbyt pochopną decyzją. Z kolei kiedy planujesz spotkanie z innym użytkownikiem, pamiętaj o kilku zasadach:

  • Powiedz kilku zaufanym osobom gdzie idziesz.
  • Na pierwsze spotkanie wybierz publiczne miejsce (kawiarnia, kino, restauracja).
  • Nie upijaj się, zachowaj trzeźwy umysł
  • Miej na oku swoje rzeczy (telefon, portfel, dokumenty).

Sprawdzaj dane osobowe

Kiedy poznajesz kogoś w sieci, to naturalne, że chcesz się dowiedzieć o tej osobie jak najwięcej. Zachowaj w tym wszystkim rozsądek. Jeżeli piszesz z kimś nawet tydzień i chcesz tej osobie podać chociażby swój numer telefonu – rozważ to dobrze. Miej świadomość, że nie cofniesz później swojej decyzji. Może lepiej najpierw się spotkać i zobaczyć na żywo? Uważaj także na osoby, które chcą za wszelką cenę pozyskać informacje na Twój temat i wywierają na Tobie presję.

Uważaj na podejrzane wypowiedzi

Prowadząc konwersacje z innym użytkownikiem, należy być wyczulonym na dziwne, podejrzane wypowiedzi. Jeśli widzisz, że ktoś ewidentnie mija się z prawdą i na przykład pisze o sobie rzeczy, które nie mogą być prawdziwe (na przykład: ma 19 lat ale jest już prawnikiem).

Zapytania o pomoc finansową

Kiedy inny użytkownik prosi Ciebie o wsparcie pieniężne, w 90% przypadkach jest to oszustwo. Jeśli spotkasz się z taką sytuacją, koniecznie zgłoś ten profil. Nasza administracja portalu podejmie odpowiednie kroki.

W razie potrzeby, napisz do nas

Jeśli spotkasz kogoś podejrzanego, daj nam o tym znać. Przyjrzymy się profilowi tego użytkownika.

Masz pytania?

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, nie wahaj się. Pisz śmiało. Z chęcią na nie odpowiemy. Możesz nas także zapytać o szczegóły związane z metodą zodiakalną.

NAPISZ DO NAS
SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Inspirujące posty, ciekawe historie miłości par z naszego portalu - dołącz do newslettera.

×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?
×

Idź do góry